Ceza Boşanma Avukatlık Bürosu Kadıköy İstanbul

Featured

2012 yılında İstanbul’da Av.Ferit Barut tarafından kurulan BARUT Avukatlık Bürosu, Başta ağır ceza davaları olmak üzere, her türlü ceza davasında, bununla birlikte özel hukuk dallarında, gerçek ve tüzel kişilere avukatlık ve danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Günümüz şartları, gelişen toplum düzeni ve her gün değişen mevzuatlar karşısında etkin bir şekilde temsil edilebilmeniz ve adaletin hızlı bir şekilde sağlanabilmesi adına avukat yardımı almanın kaçınılmaz hale geldiği şu durumda Barut Avukatlık bürosunun hedefi müvekkillerine özverili araştırma ve çalışmalarını yeri geldiğinde çeşitli akademisyenler ve hukuk büroları ile de işbirliği içerisinde sürdürerek; sonuç odaklı, hızlı, kaliteli ve başarılı bir hizmet sunabilmektir.

Ferit Barut Avukat Ferit Barut Kimdir?

Avukat Ferit Barut, Konya’da dünyaya gelmiş, ilk öğretimini Konya’da, orta öğretimini Ankara Hacı Ömer Tarman Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra; Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2009 yılında mezun olarak 39750 sicil numarası ile İstanbul Barosu'na kaydolmuştur.

2011-2012 yılları arasında Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Gölcük Disiplin Mahkemesi’nde Askeri Savcı Yardımcılığı görevini ifa etmiştir. Öğrencilik döneminden başlayarak bu zamana kadar, farklı müvekkil portföyüne sahip hukuki danışmanlık ve dava hizmeti veren hukuk bürolarında, hukukun çeşitli dallarında çalışma fırsatı yakalamış olup, İngilizce bilmektedir. 2012 yılından bu yana Barut Avukatlık Bürosu'nda Serbest Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık yapmakta olup; Ceza Hukuku, Aile Hukuku, Yabancılar Hukuku, Askeri Ceza Hukuku ve İcra İflas Hukuku alanlarında faaliyet göstermektedir.

İstanbul Barosu Staj Eğitim Merkezi'nde CMK dersleri vermektedir.

Ud sazını icra etmekte olan Barut, bu çerçevede çeşitli musiki faaliyetler de yürütmektedir.

Avukatınıza Danışın

Barut Avukatlık Bürosu

General Asım Gündüz Caddesi
Ak İş Merkezi No:42 Kat:4 Daire:401
Bahariye
0537 471 85 85

Kadıköy / İSTANBUL