Boşanma Ceza Avukatı İstanbul Kadıköy

Featured

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Barut Avukatlık Bürosu’nun www.feritbarut.av.tr adresindeki web sitesine giren kullanıcılar aşağıda yazılı şartlardan oluşan Gizlilik Sözleşmesi’ni kabul etmiş sayılır.

Sitede yer alan bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Türkiye Barolar Birliği’nin Meslek Kurallarına ve Reklâm Yasağı Yönetmeliği’ne uygundur ve hiçbir reklam, telif, hukuki öneri, yasal danışmanlık veya ticari amaç gütmemektedir.

Barut Avukatlık Bürosu web sitesinde yer alan bilgilerin güncel olduğunu taahhüt etmez.

Sitede yer alan tüm bilgi ve materyallerin kullanım hakkı Barut Avukatlık Bürosu’na aittir. Yazılı izin olmaksızın kullanılması ve/veya çoğaltılması cezai sorumluluk doğurmaktadır.

Büromuz ile iletişim kurmak için paylaşacağınız hiçbir kişisel bilgi üçüncü kişilerle paylaşılmaz ve farklı amaçlarla kullanılmaz.

Sitede verilen bilgiler yasal danışmanlık hizmeti olarak algılanamaz. Sitenin ziyaret edilmesi ya da site üzerinden kişisel bilgileri vermek koşuluyla iletişime geçilmesi avukat - müvekkil ilişkisi oluşturmaz.

Yasal olarak Türkiye Barolar Birliği’ne bağlı bir avukata danışmadan bu sitede verilen bilgilere göre hareket eden ziyaretçiler tüm sorumluluğun kendilerine ait olduğunu kabul etmiş sayılırlar.

Ziyaretçiler sitede yer alan bilgi ve materyaller dolayısıyla zarara uğradıklarını iddia edemezler ve zararın karşılanmasını talep edemezler.

Barut Avukatlık Bürosu’nun yazılı izni olmadan www.feritbarut.av.tr’ye link verilemez.

Avukatınıza Danışın

Barut Avukatlık Bürosu

General Asım Gündüz Caddesi
Ak İş Merkezi No:42 Kat:4 Daire:401
Bahariye
0537 471 85 85

Kadıköy / İSTANBUL